25-letni kierowca passata stracił prawo jazdy i teraz odpowie przed sądem.
Do zdarzenia doszło wczorajszej nocy na niestrzeżonym przejeździe kolejowym na osiedlu Sobów.
Jak ustalili policjanci, 25-letni kierujący passatem nie zachował ostrożności i uderzył w jadącą lokomotywę, pojazd wbił się w jej tył i został przeciągnięty, aż do bocznicy kolejowej. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.
Przeprowadzono badania na trzeźwość wśród wszystkich uczestników zdarzenia. Maszynista był trzeźwy, kierowca passata wydmuchał 0,24 promila alkoholu, jego dwaj pasażerowie, 18- i 20-latek, mieli po ponad 1,5.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PL