Reklama

Santos Piwoda wyeliminował Orła Przeworsk

Dzisiaj (16 września br.) rozegrana została II runda Pucharu Polski na szczeblu Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Jarosławiu. Największą (i chyba jedyną) niespodzianką jest wygrana V-ligowego Santosu Piwoda z III-ligowym Orłem Przeworsk.

Przedstawiciel V ligi potrzebował na wyeliminowanie słabo spisującego się w III lidze Orła Przeworsk dogrywki. Santos (na razie) jest jednym z dwóch przedstawicieli tej klasy rozgrywkowej, który awansował do ćwierćfinału na szczeblu okręgowym. Drugim został Promyk Urzejowice, który ograł innego V-ligowca MKS Kańczuga. Na razie, bowiem do rozegrania w II rundzie pozostał jeszcze jeden mecz – we wtorek, 22 września br. w Stubnie Granica zmierzy się z Polonią Przemyśl.
W pozostałych meczach niespodzianek nie było. Najefektowniejsze zwycięstwo odniosła Wólczanka Stal Systems Wólka Pełkińska, która rozgromiła w Radymnie tamtejszy MKS. Większych problemów z awansem nie mieli inni III-ligowcy, czyli: Piast Tuczempy, Sokół Sieniawa czy JKS 1909 Jarosław.

Wyniki:

Motor Grochowce – Piast Tuczempy 0:2 (0:2), bramki: B. Noga, Wielgosz.
MKS Radymno – Wólczanka Stal Systems Wólka Pełkińska 0:9 (0:3), bramki: Bednarz 4, Hul, Lech, A. Poprawa, Oślizło, Kocur.
LKS Skołoszów – Sokół Sieniawa 0:3 (0:1), bramki: Trawka, Jędryas, Szewc.
Zryw Młodów – KS Wiązownica 0:1 (0:1), bramka: samobójcza.
Santos Piwoda – Orzeł Przeworsk 2:1 (0:1, 1:1), bramki: Dominik Skrzypek, D. Wysocki – Kołodziej.
Start Pruchnik – JKS 1909 Jarosław 0:1 (0:1), bramka: Pawlak.
Promyk Urzejowice – MKS Kańczuga 3:1 (2:1).


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama