Reklama

Sensacyjna Polonia Przemyśl. Przełamanie Piasta Tuczempy. Znowu jest liderem

17 i 18 października br. piłkarze IV ligi podkarpackiej rozgrywają 17. kolejkę mistrzowskich spotkań.

Tego nikt się nie spodziewał. Zdecydowany faworyt, wicelider tabeli i – w razie wygranej – najprawdopodobniej jej przodownik po 17. kolejkach, czyli Izolator Boguchwała sensacyjnie poległ u siebie z Polonią Przemyśl. To kolejny przykład w tej lidze, że nikt punktów za darmo nie daje.
Potknięcie popularnej „Izolacji”, korzystne rozstrzygnięcia w innych pojedynkach, ale przede wszystkim bardzo dobra i skuteczna gra na trudnym terenie w Kolbuszowej Dolnej Piasta Tuczempy sprawiło, że ekipa Marka Strawy powróciła na fotel lidera. Piast wygrał z Sokołem 1:3 (1:2), a bramki zdobyli: Marcin Sobol (14.), Jakub Kloc (45.) i Mateusz Buczkowski (70. min).
Sporo problemów z outsiderem – rezerwami Resovii miał JKS Jarosław. O zgarnięciu pełnej puli zdecydował celny strzał z rzutu karnego Kacpra Rączki. Ostatecznie JKS wygrał 1:0 (0:0).

 

Reklama

 

Izolator Boguchwała – Polonia Przemyśl 0:2 (0:2)
Bramki: 0:1 Valihura 4. min, 0:2 Czuryk 8. min.
Izolator: Ziobro – Gajdek, Bogacz, Cach – Worosz, Dobrzański (74 Mazur), Ciemierkiewicz (60. Buda), Wilk (65. Łeń) – Daniel, Kowal (54. Penar) – Dudek.
Polonia: Maciewicz – Solarz, Kuźniar, Czuryk, Hajduk – Głuszko, Kowalski, Valihura (83. Falko), Popynaka (90. Babieczko) – Zanko, Sedlaczek (69. Stopa).
Sędziował: Mateusz Kantor (Dębica). Żółta kartka: Solarz. Mecz bez udziału publiczności.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama