Reklama

Śladami Bogdana Zająca po raz 25. Już w poniedziałek jubileuszowy turniej!

Już w najbliższy poniedziałek, jubileuszowo, bo po raz 25. w jarosławskiej hali MOSiR odbędzie się Halowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi i Puchar Przechodni „Śladami Bogdana Zająca”.

Start o g. 8. Jako jeden z patronów medialnych tego wydarzenia serdecznie zachęcamy do kibicowania!
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama