Z racji, że za pasem Wielki Piątek, czyli dzień, w Kościele katolickim kojarzony z najściślejszym postem w roku, dzielimy się z naszymi Czytelnikami pomysłem na smaczną, i rzeczywiście postną przekąskę, która może się stać ciekawym posiłkiem w ten wyjątkowy dzień. Tak zwane śledzie proboszcza to nieco zmodyfikowana wersja tradycyjnych śledzi w oleju.
Składniki:
Przygotowanie:
Filety zalej zimną wodą i odstaw na godzinę. Po tym czasie przepłucz jeszcze raz pod zimną wodą i pokrój na cienkie paseczki.
Grzybki pokrój w drobną kostkę, cebulę obierz i posiekaj jak lubisz (w kostkę lub piórka). Posyp wszystko koperkiem.
W dużym naczyniu wymieszaj olej i ocet a do mikstury dorzuć przygotowane wcześniej składniki i wszystko dobrze wymieszaj.
Gotowe śledzie przełóż do naczynia z zamknięciem (może być też słoik) i wstaw do lodówki na całą noc.
Smacznego!
em.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze