Reklama

Slow Food 2024 w Oleszycach

III Ogólnopolski Konkurs Gastronomiczny „Slow Food” odbędzie się już we wtorek, 21 maja, w Oleszycach. Tegoroczny temat przewodni to „Polskie zioła w kuchni”. Dodatkowo, w tym samym dniu odbędzie się otwarcie Zielonego Laboratorium Food Power stworzonego w ramach projektu „Działamy i wspieramy”. A to wszystko już od g. 9 w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Oleszycach.

Sam konkurs jest przeznaczony jest dla uczniów klas 1 – 4 technikum kształcących się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych oraz klas 1 – 3 branżowej szkoły I stopnia w zawodzie kucharz. Autorzy najciekawszych receptur wezmą udział w finale, podczas którego będą mieli 150 minut na przyrządzenie (rzecz jasna wyłącznie z naturalnych surowców) jak najlepszego dania.

Nie zabraknie również dawki wiedzy, a prelegenci wystąpią z tematami takimi jak: „Rola zielonego laboratorium food power w zdrowym żywieniu człowieka”, „Między pszczelarstwem, a ziołolecznictwem”, „Zioła wokół nas”, „Słonecznik w rolnictwie i żywieniu” oraz „Zioła i nie tylko w zdrowym żywieniu”.

Reklama

Jako patron medialny serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!
 

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama