Reklama

SMS Mościska z pucharem prezesa

Na sztucznej nawierzchni „Orlika” przy ulicy Dworskiego w Przemyślu odbył się turniej o Puchar Prezesa Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Jarosławiu Mieczysława Golby w kategorii trampkarzy.

Głównym organizatorem turnieju był trener-koordynator OZPN w Jarosławiu, animator „Orlika” przy ul. Dworskiego w Przemyślu Henryk Łaskarzewski. W imprezie udział wzięło 10 drużyn trampkarzy, łącznie aż 200 młodych adeptów piłki nożnej. Zwycięską okazała się ekipa SMS Mościska. – Zawody wśród młodych zawodników cieszyły się naprawdę dużym zainteresowaniem. Należą się im ogromne słowa uznania, podobnie jak ich trenerom, którzy bardzo dobrze przygotowują młodych piłkarzy do zawodów – skomentował H. Łaskarzewski. Najlepszym zawodnikiem został wybrany Kornel Stachniak, królem strzelców imprezy został Andrzej Jurkiewicz, zaś najlepszym bramkarzem – Ihor Kriworuczko.

Końcowa kolejność: 1. SMS Mościska, 2. Feniks Leszno, 3. UKS Olimp Stubno, 4. Unia Fredropol, 5. Orlik Przemyśl, 6. Biało-Czerwoni Kaszyce, 7. Czuwaj Przemyśl, 8. UKS Przemyśl, 9. Bizon Medyka, 10. Wiar Krówniki.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    lonia - niezalogowany 2015-04-30 20:58:18

    a nas znowu nie zaprosili...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama