Sokół Sieniawa wraca do III ligi! Awans podopieczni Marcina Wołowca zapewnili sobie już w środę, 6 czerwca br., pokonując na wyjeździe Polonię Przemyśl. 9 i 10 czerwca br. rozegrana została 31. kolejka spotkań w IV lidze podkarpackiej.
W minionej kolejce Sokół rozgromił w Głogowie Małopolskim tamtejszą Głogovię 1:6 (0:5), a prawdziwy strzeleckie show zaprezentował Mateusz Jędryas, który zdobył aż pięć bramek! Szóstego gola strzelił jego brat Dariusz.
Mimo niezłego występu w Dębicy, nie udało się KS Wiązownicy zdobyć choćby jednego punktu. Przegrał 2:1 (1:1), a autorem gola dla Wiązownicy był zawodnik Wisłoki Patryk Król, który w 3. min trafił do własnej bramki.
Do Przemyśla przyjechali Błękitni Ropczyce, którzy potrzebowali na stadionie przy ulicy Sanockiej wygrać. I wygrali przy niemal zupełnej inercji gospodarzy… Bywa i tak. Ten wynik sprawił, że w fatalnej sytuacji znalazł się Piast Tuczempy. Przegrywając w Sanoku 2:0 (0:0), nie może liczyć już na poprawę swojej pozycji w tabeli. Musi liczyć albo na to, że z III ligi nie spadnie JKS 1909 Jarosław, albo na to, że może któraś z drużyn nie przystąpi do rozgrywek w sezonie 2018 – 2019.
Polonia Przemyśl – Błękitni Ropczyce 1:2 (1:1)
Bramki: 1:0 Głuszko 29. min, 1:1 Wiktor 36. min, 1:2 Darłak 84. min.
Polonia: Cisek – Solarz, Sobol, Kuźniar, Kocój – Głuszko, Błahuciak, Kazek, Bańka (64. Stysiał) – Wanat, Broda (75. Gamulczak).
Błękitni: Kosiba – Micał (75. Kukla), Kozioł, Hirka, Świętoń – Orzech (75. Zapał), Hajnas, Sulisz, Siepierski (89. Zawiślak) – Wiktor, Kosiba (59 Darłak).
Sędziował: Konrad Tomczyk (Jarosław). Żółte kartki: Błahuciak, Wanat oraz Sulisz, Hirka i Hajnas. Widzów: 100.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze