Reklama

Sokół Sieniawa w III lidze. Show Mateusza Jędryasa. Los Piast Tuczempy nie w ich nogach

Sokół Sieniawa wraca do III ligi! Awans podopieczni Marcina Wołowca zapewnili sobie już w środę, 6 czerwca br., pokonując na wyjeździe Polonię Przemyśl. 9 i 10 czerwca br. rozegrana została 31. kolejka spotkań w IV lidze podkarpackiej.

W minionej kolejce Sokół rozgromił w Głogowie Małopolskim tamtejszą Głogovię 1:6 (0:5), a prawdziwy strzeleckie show zaprezentował Mateusz Jędryas, który zdobył aż pięć bramek! Szóstego gola strzelił jego brat Dariusz.
Mimo niezłego występu w Dębicy, nie udało się KS Wiązownicy zdobyć choćby jednego punktu. Przegrał 2:1 (1:1), a autorem gola dla Wiązownicy był zawodnik Wisłoki Patryk Król, który w 3. min trafił do własnej bramki.
Do Przemyśla przyjechali Błękitni Ropczyce, którzy potrzebowali na stadionie przy ulicy Sanockiej wygrać. I wygrali przy niemal zupełnej inercji gospodarzy… Bywa i tak. Ten wynik sprawił, że w fatalnej sytuacji znalazł się Piast Tuczempy. Przegrywając w Sanoku 2:0 (0:0), nie może liczyć już na poprawę swojej pozycji w tabeli. Musi liczyć albo na to, że z III ligi nie spadnie JKS 1909 Jarosław, albo na to, że może któraś z drużyn nie przystąpi do rozgrywek w sezonie 2018 – 2019.


Polonia Przemyśl – Błękitni Ropczyce 1:2 (1:1)
Bramki: 1:0 Głuszko 29. min, 1:1 Wiktor 36. min, 1:2 Darłak 84. min.
Polonia: Cisek – Solarz, Sobol, Kuźniar, Kocój – Głuszko, Błahuciak, Kazek, Bańka (64. Stysiał) – Wanat, Broda (75. Gamulczak).
Błękitni: Kosiba – Micał (75. Kukla), Kozioł, Hirka, Świętoń  – Orzech  (75. Zapał), Hajnas, Sulisz, Siepierski (89. Zawiślak) – Wiktor, Kosiba  (59 Darłak).
Sędziował: Konrad Tomczyk (Jarosław). Żółte kartki: Błahuciak, Wanat oraz Sulisz, Hirka i Hajnas. Widzów: 100.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama