18 i 19 sierpnia br. piłkarze III ligi rozegrali trzecią kolejkę mistrzowskich spotkań.
Beniaminek z Sieniawy znakomicie wykorzystuje atut własnego boiska. Po inauguracyjnej wygranej z Sołą Oświęcim, podopieczni Szymona Szydełki pokonali Podlasie z Białej Podlaskiej 3:1 (1:1). Znowu błysnął Patryk Kapuściński, który strzelił dwie bramki (16. i 55. min). Trzecią dołożył Mateusz Jędryas (63. min) i Sokół po trzech kolejkach zajmuje 6. miejsce w tabeli.
Trzecią porażkę w trzecim meczu nowego sezonu poniosła za to Wólczanka Stal Systems Wólka Pełkińska. Tym razem nie sprostali w Nowy Targu Podhalu i są o krok od „czerwonej latarni” ligowej tabeli. Pora na pobudkę!
Podhale Nowy Targ – Wólczanka Stal Systems Wólka Pełkińska 2:1 (2:1)
Bramki: 1:0 Mizia 21. min, 2:0 Pląskowski 24. min, 2:1 Hajduk 44. min.
Podhale: Niemira – Barbus, Bedronka, Cyfert, Drobnjak – Dynarek, Kobylarczyk, Mizia (70. Mrówka), Przybylski (66. Dziedzic) – Pląskowski, Borczyński (90. Tonia).
Wólczanka Stal Systems: Strączek – Podstolak, Wrona, Chorolskyj, Szewc – Hajduk (60. Buczek), Viscovich, Mianowany (71. Zygmunt) – Gwóźdź (60. Majka), Lech (58. Kocur) – Pietluch.
Sędziował: Sebastian Wiśniowski (Tarnów). Żółte kartki: Przybylski oraz Viscovich. Widzów: 200.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze