5 i 6 maja br. piłkarze IV ligi podkarpackiej rozegrali 26. kolejkę mistrzowskich spotkań.
Mecze z Rzemieślnikiem Pilzno dla żadnej ekipy nie należą do przyjemności. Lider z Sieniawy także miał chwilowe problemy, ale pewnie sobie poradził i odskoczył punktowo od rywali. Wygrał 3:1 (2:1), a bramki strzelili: Sebastian Brocki (3. min), Jarosław Lis (8. min) i Mateusz Jędryas (73. min).
Drugie z rzędu zwycięstwo z zespołem z czołówki tabeli pod wodzą trenera Mariusza Sawy odniosła Polonia Przemyśl. W obu spotkaniach formą strzelecką błysnął ukraiński pomocnik przemyślan Roman Worobiej, który strzelił w nich aż cztery bramki. Dzięki tej wygranej i pauzie Izolatora Boguchwała, Polonia awansowała na 2. miejsce.
Niezwykle ważne zwycięstwo odniósł Piast Tuczempy. Podopiecznym Marka Strawy w tym sezonie idzie jak po grudzie i w oczy zaczęło zaglądać im nawet widmo spadku. Pewna wygrana z Błękitnymi daje trochę oddechu przed decydującą fazą rozgrywek. Piast wygrał 4:1 (1:0), a łupem bramkowym podzielili się: Rafał Noga 2 (51 i 67. min), Łukasz Tyrawski (7. min) i Marcin Franczyk (90.+2 min).
Nie powiodło się Granicy Stubno i KS Wiązownica. Obie ekipy przegrał w identycznym stosunku 2:0, odpowiednio w Sanoku i Nowej Sarzynie.
Polonia Przemyśl – LKS Pisarowce 2:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Worobiej 7. min, 2:0 Worobiej 53. min.
Polonia: Lipka – Solarz, Załoga, Sobol, Kocój – Szpakowski (90. Karakuszka), Worobiej (90. Stysiał), Kazek, Bańka (79. Błahuciak), Sedlaczek (59. Głuszko) – Piątek (89. Broda).
Pisarowce: Półkoszek – Kokoć, Łuczka, Adamiak, Sikorski – Domaradzki, Hołowaczuk (8. Niemczyk), Walaszczyk, Lorenc, Dziedzic (64. Kasperkowicz) – Sobolak.
Sędziował: Jakub Pych (Dębica). Żółte kartki: Sedlaczek i Bańka. Widzów: 150.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy."On The Road Again". Polonia znów na dobrej drodze.
"On The Road Again". Polonia znów na dobrej drodze.