Reklama

SP „Szesnastka” z pucharem burmistrza Jasła

PIŁKA NOŻNA. Szkółka Piłkarska „Szesnastka” Przemyśl (rocznik 2008) wygrała Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Jasła.

W mocno obsadzonym turnieju młody przemyski zespół ze szkółki założonej przez Macieja Ryniaka, a prowadzony w Jaśle przez trenera Grzegorza Gierczaka na sześć rozegranych spotkań wygrał pięć, raz remisując. W fazie grupowej przemyślanie pokonali PN Mielec 1:0,  Igloopol Dębica 2:1 oraz zremisowali z UKS „Szóstka” Jasło 0:0. W ćwierćfinale pokonali 3:0 Akademię Piłkarską Goal Nowy Sącz, w półfinale zaś Akademię Piłkarską Jasło 3:0. 

W finale nie dali żadnych szans Ziomkom Rzeszów, gromiąc ich 4:0. Królem strzelców imprezy został Fabian Blejfas z dorobkiem 11 bramek. Szkółka Piłkarska „Szesnastka” wystąpiła w Jaśle w składzie: Karol Gierczak, Fabian Blejfas, Łukasz Hajduk, Jan Borysławski, Jakub Jaroch, Olivier Daczkowski, Maksymilian Smotrycki, Filip Haczela, Miłosz Srogi, Krystian Zalita, Piotr Bogusz, Alan Perchacz i Kacper Wachol. Kierownik zespołu był Damian Daczkowski. To był bardzo udany debiut zespołu, który ciężko trenuje od półtora roku.  Młodym piłkarzom życzymy dalszych sukcesów.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Trenerzu - niezalogowany 2015-02-12 18:48:36

    Brawo!! !Oby tak dalej, starajcie się chłopaki. Życzę dalszych sukcesów.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości