13 kolizji drogowych, czterech kierujących na tzw. podwójnym gazie i ani jednego poważnego wypadku. Tak w skrócie podsumować można trwającą od piątku do wtorku policyjną akcję drogową.
Akcja "Majowy Weekend" trwała od piątku 29 kwietnia do wtorku 3 maja. W tych dniach, na drogach powiatu jarosławskiego nie doszło do żadnego wypadku drogowego, odnotowano 13 kolizji, udaremniono dalszą jazdę czterem kierującym pod wpływem alkoholu. Tylko u jednego z kierowców badanie alkomatem wykazało wynik poniżej 0,5 promila, ta osoba odpowie za wykroczenie. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, spowodowanie kolizji drogowej i nie stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy odpowie z kolei 57-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 1,7 promila alkoholu w jego organizmie.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze