Reklama

Spotkanie z Ingą Iwasiuk

20/04/2016 12:27

W piątek, 22 bm., o godz. 18 w Przemyskiej Bibliotece Publicznej w Przemyślu odbędzie się spotkanie z z Ingą Iwasiuk, badaczką literatury, autorką powieści „Ku słońcu”, „Pięćdziesiątka”, „Bambino”.

Jego organizatorem jest Instytut Humanistyczny Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu. Spotkanie poprowadzi wykładowca akademicki, dziennikarz Andrzej Juszczyk.


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości