W piątek, 22 bm., o godz. 18 w Przemyskiej Bibliotece Publicznej w Przemyślu odbędzie się spotkanie z z Ingą Iwasiuk, badaczką literatury, autorką powieści „Ku słońcu”, „Pięćdziesiątka”, „Bambino”.
Jego organizatorem jest Instytut Humanistyczny Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu. Spotkanie poprowadzi wykładowca akademicki, dziennikarz Andrzej Juszczyk.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze