Reklama

Spotkanie z pisarką Magdą Skubisz w przemyskiej bibliotece

Soczysta, historyczno-obyczajowa opowieść o rodzie Tyszkowskich autorstwa przemyślanki Magdy Skubisz zdążyła już sobie zaskarbić sympatię czytelników. Z autorką cyklu powieściowego „Saga rodu Tyszkowskich” będzie się można spotkać w najbliższy piątek, 15 marca br., w przemyskiej bibliotece.

Przemyska Biblioteka Publiczna im. Ignacego Krasickiego zaprasza sympatyków twórczości pisarki Magdy Skubisz 15 marca br., o g. 17.30 (spotkanie odbędzie się w bibliotece głównej, ul. Grodzka 8). Autorka zadebiutowała w 2008 r. pierwszą częścią serii o przemyskich licealistach – „LO Story”. Równie dobrą rozrywkę zapewnił czytelnikom późniejszy „Dżus&Dżin” oraz „Chałturnik”. Natomiast piątkowe spotkanie autorskie w bibliotece poświęcone będzie powieściom: „Aptekarka” (2022), „Czarci ogród” (2022) i „Jemioła, klątwa i cholera” (2023). Serdecznie zapraszamy!

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 15/03/2024 11:23
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama