Aktorka i stand-uperka Ewa Błachnio zdobyła popularność dzięki swoim występom kabaretowym z Kabaretem Limo. Jej działalność artystyczna obejmuje różnorodne formy ekspresji. Była związana z licznymi projektami estradowymi, teatralnymi i telewizyjnymi (ostatnio m.in. Fakty Autentyczne, Kabaret na Żywo), a po ostatecznej trasie programu „Apokalipsy nie będzie…” rusza w Polskę ze swoim nowym materiałem!
Trzeci program stand-upowy Ewy Błachnio, tytułem nawiązuje do znamienitego cytatu pierwszego Wielkiego Polskiego Stand-upera „Naród wspaniały tylko ludzie…”. Widzowie mogą liczyć na ponadgodzinną, pełną ciętego humoru podróż przez nasz kraj, podczas której artystka zaprezentuje całą gamę życiowych rozterek, związanych z takimi obszarami, jak seks, miłość i polityka. A wszystko zostanie podane publiczności w niepowtarzalnym, urzekająco bezpośrednim stylu.
Jeśli potrzebujecie sporej dawki dobrej energii i humoru, zajrzyjcie 6 czerwca, o g. 19 na przemyski zamek. Stand-uperka zaprezentuje swój program na scenie PCKiN.
Bilety do kupienia na kabaretowebilety.pl
UWAGA!
Dla naszych czytelników mamy dwie podwójne wejściówki na wydarzenie. By je wygrać, wystarczy zadzwonić do redakcji w poniedziałek, 2 czerwca, o godzinie 13. Zapraszamy do zabawy!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze