– Na końcu dzielnicy Wilcze, dokładnie przy ulicy Wiejskiej, ktoś zrobił sobie prywatne śmietnisko. To wprawdzie ślepa uliczka, ale niedaleko drogi obwodowej. Odpadków i nieczystości trochę się już uzbierało i najwyraźniej nikt nie ma zamiaru tego sprzątać. Może miejskie służby powinny zobligować sprawcę bałaganu do podjęcia odpowiednich kroków. Przecież taki obrazek w mieście to skandal.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze