Reklama

Sterta śmieci na Wiejskiej kłuje w oczy

21/11/2015 18:42

– Na końcu dzielnicy Wilcze, dokładnie przy ulicy Wiejskiej, ktoś zrobił sobie prywatne śmietnisko. To wprawdzie ślepa uliczka, ale niedaleko drogi obwodowej. Odpadków i nieczystości trochę się już uzbierało i najwyraźniej nikt nie ma zamiaru tego sprzątać. Może miejskie służby powinny zobligować sprawcę bałaganu do podjęcia odpowiednich kroków. Przecież taki obrazek w mieście to skandal.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości