10 drużyn z całej Polski zjechało się do Przemyśla, aby stanąć do walki w I Mistrzostwach Straży Granicznej w Koszykówce.
Od środy 20 maja zespoły reprezentujące Oddziały SG i Ośrodki Szkolenia SG rywalizują ze sobą na sportowo. W mistrzostwach wzięła również udział drużyna z Komendy Głównej SG. Zawody potrwają do piątku. W oficjalnym otwarciu koszykarskiego wydarzenia uczestniczył Prezydent Miasta Robert Choma oraz Komendant Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej płk Piotr Patla. Zawody zostały wpisane do kalendarza imprez sportowych na 2015 rok zatwierdzonego przez Komendanta Głównego SG.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze