Reklama

Strażnicy Graniczni wzięli piłki w dłoń

22/05/2015 15:03

10 drużyn z całej Polski zjechało się do Przemyśla, aby stanąć do walki w I Mistrzostwach Straży Granicznej w Koszykówce.

Od środy 20 maja zespoły reprezentujące Oddziały SG i Ośrodki Szkolenia SG rywalizują ze sobą na sportowo. W mistrzostwach wzięła również udział drużyna z Komendy Głównej SG. Zawody potrwają do piątku. W oficjalnym otwarciu koszykarskiego wydarzenia uczestniczył Prezydent Miasta Robert Choma oraz Komendant Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej płk Piotr Patla. Zawody zostały wpisane do kalendarza imprez sportowych na 2015 rok zatwierdzonego przez Komendanta Głównego SG.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama