Reklama

Święto ulic w rytmie disco. Zaśpiewa Norbi

Gwarno i kolorowo będzie już w najbliższy weekend (10 – 11 września) na ulicach Kazimierzowskiej i Franciszkańskiej. Podobnie jak w latach ubiegłych odbędzie się tu impreza pod hasłem Przemyskie Święto Ulic.

Będzie to już 5. edycja wspomnianego wydarzenia. Ma ono promować ten rejon miasta i znajdujące się w nim lokale handlowe. Imprezie towarzyszyć będzie zaplanowany na sobotę „Hip Hop Jam” (strat g. 18), na którym zaprezentują się młodzi artyści związani z kulturą hip-hopu. Gwoździem niedzielnego programu będzie natomiast barwny korowód królewski (g. 15) i koncert Norbiego. Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych i konkursów z nagrodami. Organizatorem dwudniowego święta jest Stowarzyszenie Regia Civitas.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    t - niezalogowany 2016-09-09 07:24:28

    Ożywienie na jeden dzień a później znowu marazm. Pisiory dołożą niedługo zakaz handlu w niedzielę i jazda do koscioka

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Hujwpisidude - niezalogowany 2016-09-11 01:31:02

    ale gwiazdy wjezdzaja do tego pisowskiego ciemnogrodu...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    oburzony - niezalogowany 2016-09-12 11:44:10

    a jakie super ekstra mega gwizdy przyjezdzały do tego ciemnogrodu za rządów platformiarzy ??????  ciemnota lewacka

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości