Reklama

Świętowali jarosławscy seniorzy

23/11/2018 13:57

14 listopada z okazji Światowego Dnia Seniora odbyło się uroczyste spotkanie w jarosławskim Dziennym Domu Seniora na Dolnoleżajskiej. Obchody tego szczególnego święta uświetnili przedstawiciele władz miasta, a podopieczni placówki wystąpili z barwnym programem artystycznym.

W spotkaniu w oddanym wiosną tego roku Dziennym Domu Seniora uczestniczyli: z ramienia magistratu zastępca burmistrza Wiesław Pirożek, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury Elżbieta Śliwińska-Dąbrowska, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej Elżbieta Tkacz, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 7 im. ks. Stanisława Staszica Zenon Skrzypek oraz przedstawiciele Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. W. Pirożek, w imieniu burmistrza Waldermara Palucha, przekazał mieszkańcom domu seniora piramidę z mufinek oraz moc serdecznych życzeń[paywall] . Przekonywał też o tym, że dom seniora zaadaptowany z pustostanu to ze wszech miar dobra inwestycja. Do życzeń dołączyli się pozostali goście jarosławskich seniorów, a szczególnym wydarzeniem był muzyczny upominek od Justyny Woty, solistki MOK, która z podopiecznymi Dziennego Domu Senior+ współpracuje na co dzień.

Rzecz jasna gospodarze nie pozostali dłużni swoim gościom. Jak zwykle stworzyli wyjątkową, bardzo ciepłą, pełną pogody ducha atmosferę. Znani też ze swego zamiłowania do sztuki i aktywności artystycznej zaprezentowali program artystyczny okraszony śpiewem i licznymi żartobliwymi rymowankami.
pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama