14 listopada z okazji Światowego Dnia Seniora odbyło się uroczyste spotkanie w jarosławskim Dziennym Domu Seniora na Dolnoleżajskiej. Obchody tego szczególnego święta uświetnili przedstawiciele władz miasta, a podopieczni placówki wystąpili z barwnym programem artystycznym.
W spotkaniu w oddanym wiosną tego roku Dziennym Domu Seniora uczestniczyli: z ramienia magistratu zastępca burmistrza Wiesław Pirożek, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury Elżbieta Śliwińska-Dąbrowska, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej Elżbieta Tkacz, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 7 im. ks. Stanisława Staszica Zenon Skrzypek oraz przedstawiciele Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. W. Pirożek, w imieniu burmistrza Waldermara Palucha, przekazał mieszkańcom domu seniora piramidę z mufinek oraz moc serdecznych życzeń[paywall] . Przekonywał też o tym, że dom seniora zaadaptowany z pustostanu to ze wszech miar dobra inwestycja. Do życzeń dołączyli się pozostali goście jarosławskich seniorów, a szczególnym wydarzeniem był muzyczny upominek od Justyny Woty, solistki MOK, która z podopiecznymi Dziennego Domu Senior+ współpracuje na co dzień.
Rzecz jasna gospodarze nie pozostali dłużni swoim gościom. Jak zwykle stworzyli wyjątkową, bardzo ciepłą, pełną pogody ducha atmosferę. Znani też ze swego zamiłowania do sztuki i aktywności artystycznej zaprezentowali program artystyczny okraszony śpiewem i licznymi żartobliwymi rymowankami.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze