Reklama

Świeżutka płyta Cztery Kilo Obywatela już niebawem

24/08/2016 13:16

Album To nieprawda to druga płyta w dorobku przemysko-żurawicko-rzeszowskiego składu Cztery Kilo Obywatela. Na dzień premiery, która planowana jest na wrzesień, zespół zapowiada konkurs. Będą koszulki i płyty do zgarnięcia.

Płyta zawiera 10 utworów stylistycznie utrzymanych w konwencji ska punk i reggae. – Wśród nich remake klasyka sprzed stu lat Umówiłem się z nią na dziewiątą, w oryginale wykonywanego przez Eugeniusza Bodo. Warstwa tekstowa całości związana jak zwykle z szerokim spektrum życia w Polsce, z całym jej inwentarzem. Jest też laurką dla pięknych pań znad Wisły wyrażoną słowami Kornela Makuszyńskiego: choć w Polsce wszystko źle zbudowane, Polki są zbudowane wybornie – mówi perkusista Mateusz Fac.

Ścieżka dźwiękowa powstała w rzeszowskim studiu Big Bit Audio, miks i mastering wykonał Jacek Młodochowski, nad produkcją czuwali Mateusz Fac i Robert Turek. Album zostanie wydany nakładem szczecińskiej wytwórni Jimmy Jazz Records, a dystrybucją obejmie go fonograficzny potentat Universal Music Polska.

Reklama

Przed Państwem promomix!

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    trocki - niezalogowany 2016-08-24 15:23:52

    fajnie brzmi!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Krewnaganku - niezalogowany 2016-08-24 16:44:19

    Wow! Będzie dym! 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gary - niezalogowany 2016-08-24 19:13:19

    Czad!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama