Reklama

Sytuacja w przemyskim MZK nadal napięta

Mimo kilku dramatycznych pism załogi, związków zawodowych, a niedawno nawet marszałka Sejmu RP Marka Kuchcińskiego, wciąż napięta i nierozwiązana jest sytuacja w Miejskim Zakładzie Komunikacji sp. z o.o. Władze miasta uważają, że to nieprawda.

Zarówno przewodniczący NSZZ Pracowników Komunikacji Miejskiej przy MZK sp. z o.o. Kazimierz Dudziak, jak i przewodniczący Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność” MZK sp. z o.o. Donald Krzysik w pismach kierowanych do prezydenta miasta Roberta Chomy wskazywali na bardzo złą kondycję finansową spółki, zwracając uwagę na istotną sprawę: jeżeli zobowiązania zakładu przekroczą połowę kapitału,  będzie konieczność ogłoszenia upadłości[paywall]. Wskazują, że od końca ub.r. sytuacja ta nie tylko nie uległa poprawie, a pogorszyła się. Strata na 28 lutego br. wynosi 5 mln 367 tys. 659 zł, a zaległości miasta z tytułu niepokrytych rekompensat to 4 mln 193 tys. zł. Przeterminowane wierzytelności wynoszą ok. 1 mln zł. Przychody spadły o ok. 130 tys. zł, więc – zdaniem związkowców – fakt uchwalenia przez radę miejską dodatkowych uprawnień do bezpłatnych przejazdów dla kolejnej grupy pasażerów bez wskazania źródła finansowania jest zdumiewający. Dodają, że przychody spółki z prowadzonej działalności dodatkowej, które powinny być przeznaczone na jej modernizację i rozwój, służą do pokrycia części strat z... działalności podstawowej, czyli komunikacji miejskiej.

Związkowcy oczekują od władz podjęcia wszelkich i zdecydowanych działań, w tym odpowiednich korekt w budżecie miasta, uwzględniających w szczególności: pokrycie niewyrównanych rekompensat, co pozwoli na prawidłowe funkcjonowanie spółki, przyszłych kosztów związanych z dzierżawą nowych autobusów oraz realny wzrost płac pracowników.

Reklama

Głos wołającego na puszczy?

Dokument podobnej treści trafił m.in. na biurko marszałka Sejmu RP, przemyślanina Marka Kuchcińskiego. Ten z kolei skierował pismo do przewodniczącego Rady Miejskiej w Przemyślu, Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości Bogusława Zaleszczyka z prośbą o pilną interwencję w tej sprawie i przekazanie informacji, w jaki sposób można pomóc przemyskiemu zakładowi pracy. Zdaniem M. Kuchcińskiego brak natychmiastowej decyzji o finansowym dokapitalizowaniu zadłużonego zakładu będzie równoznaczny z jego dalszą degradacją.

Wygląda jednak na to, że jedna strona widzi problemy, i to bardzo poważne, druga – albo nie chce ich widzieć, albo je bagatelizuje. Władze miasta odpowiedziały na obawy związkowców, twierdząc, że są one... bezzasadne. Pismo, parafowane przez zastępcę prezydenta Grzegorza Haydera, jest w swoim założeniu... optymistyczne! „(...) Sytuacja ekonomiczna spółki jest cały czas monitorowana i powstające bieżące problemy są rozwiązywane. Cały czas podejmujemy działania zmierzające do tego, aby w jak najszybszym czasie sytuacja spółki uległa zdecydowanej poprawie, szczególnie z punktu widzenia jej bilansu. Poszukując rozwiązań, 22 lutego br. zwróciłem się pisemnie do prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów o opinię w zakresie kilku rozważanych wariantów formy prawnej wsparcia działalności spółki celem uniknięcia wystąpienia niedozwolonej pomocy publicznej. Dopiero po uzyskaniu tej opinii oraz dalszej analizie prawnej możliwe będzie dokonanie wyboru formy przekazania wsparcia oraz ustalenie jego wysokości. Wariant pomocy trzeba będzie następnie uzgodnić z Urzędem Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego, jako instytucją zarządzającą RPO Województwa Podkarpackiego, ponieważ umowa zakupu 15 nowych autobusów jest w znaczącej części finansowana ze środków Unii Europejskiej (...). Jestem zdania, że w nie ma absolutnie miejsca na jakiekolwiek dywagacje na temat tego, czy spółce grozi upadłość i straszenie takim scenariuszem jest nieodpowiedzialne (...)” – podsumował G. Hayder.
MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    XXX - niezalogowany 2018-03-19 22:37:50

    normalka choma sie wszystkiego wypiera jak zawsze a wyniki finansowe i ksiegowość pokazuja co innego,BRAWO

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    tym - niezalogowany 2018-03-20 07:58:17

    A moze zwrócić sie trzeba do MZK w Rzeszowie i poprosic o przejecie.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Pasażer - niezalogowany 2018-03-20 08:55:59

    Wystarczy dobry gospodarz. Popatrzcie na firmę eurobus z Przemyśla. Cały czas się rozwija i nikt nie narzeka

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama