Dzisiaj (18 września br.) na III-ligowych boiskach w grupie IV rozegrano tylko jedno spotkanie, ale z punktu widzenia kibiców futbolu w naszym regionie, najważniejsze. JKS 1909 Jarosław zmierzył się w Małogoszczu z tamtejszą Wierną.
Po wymuszonej wycofaniem się z rozgrywek rezerw Wisły Kraków pauzie piłkarze JKS 1909 Jarosław nic nie stracili ze swojego ofensywnego animuszu. Błysnęli nim we wspomnianej małej miejscowości w województwie świętokrzyskim. Koncert gry dał wychowanek klubu z ulicy Bandurskiego Bartłomiej Raba. Popularny „Loczek” popisał się hat-trickiem. Jarosławianie wygrali 4:2 (2:1), a – jak już wspomnieliśmy – trzy bramki zapisał na swoim koncie B. Raba (4., 43. i 53. min – karny). Czwarte trafienie dołożył Rafał Surmiak w 81. min. To było czwarte zwycięstwo podopiecznych Mariusza Sawy w rozgrywkach, które pozwoliło im awansować na 7. miejsce w tabeli. Na jej czele znalazła się drużyna KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, która w spotkaniu na szczycie pokonała Resovię Rzeszów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Fajnie byłoby gdyby JKS awansował do II ligi, ostatni raz na trzecim poziomie rozgrywek z naszego regionu była ładnych parę lat temu Polonia. Mimo antypatii do JKSu fajnie byłoby przynajmniej na tym już ogólnopolskim poziomie rozgrywek zobaczyć jakiś zespół z byłego przemyskiego.
Fajnie byłoby gdyby JKS awansował do II ligi, ostatni raz na trzecim poziomie rozgrywek z naszego regionu była ładnych parę lat temu Polonia. Mimo antypatii do JKSu fajnie byłoby przynajmniej na tym już ogólnopolskim poziomie rozgrywek zobaczyć jakiś zespół z byłego przemyskiego.