W minioną niedzielę, 6 czerwca, na dolnej stacji wyciągu na najmłodszych i tych nieco starszych czekał bogaty wachlarz atrakcji. „Rodzinny piknik z okazji Dnia Dziecka” przyciągnął wielu mieszkańców.
Organizatorzy wydarzenia – Adrenalina Przemyśl, blinkee.city oraz przemyski POSiR – zapewnili najmłodszym, ale i tym nieco starszym moc wrażeń. W programie imprezy każdy mógł znaleźć coś dla siebie.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ten piknik powinien się nazywać"Piknik im.Zofi Narolskiej".Ona to zanicjowała dla dzieci z Krzemieca i robiła to przez kilkanaście lat na co są dowody filmowe i pamieć ówczesnych uczestników.Szanowna Redakcjo zastanówcię się nad prawda.
Ten piknik powinien się nazywać"Piknik im.Zofi Narolskiej".Ona to zanicjowała dla dzieci z Krzemieca i robiła to przez kilkanaście lat na co są dowody filmowe i pamieć ówczesnych uczestników.Szanowna Redakcjo zastanówcię się nad prawda.