Głos w sprawie, która ostatnio wywołała sporo dyskusji, słownych utarczek, przyczyniła się nawet do absolutnego novum, czyli wybrzmienia muzyki relaksacyjnej (dla ukojenia nerwów) podczas obrad sesji Rady Miejskiej w Przemyślu, zabrał prezydent miasta Przemyśla Wojciech Bakun. Oczywiście w świecie wirtualnym, na swoim facebookowym profilu.
Prezydent zdecydował się wyjaśnić w sieci pewne nieścisłości problematyki poruszanej na ostatniej sesji nadzwyczajnej. Sesji, na której go nie było… Chodzi o opłaty za zajęcie pasa drogowego.
– napisał m.in.
Skonkludował znaną skądinąd formułką: „Czekam na Państwa głos w tej sprawie. Czy handel na chodnikach jest ok, czy jednak powinniśmy pozostawić do ruchu pieszym?” Komentarzy pojawiło się grubo ponad setka. Większość oczywiście negujących handel „chodnikowy” przy ul. Sportowej. Bo oczywiście handel na chodnikach, przy sporych problemach dla przechodniów, nie jest dobry. Po prostu. Problem w tym, że przez tyle lat nikomu to najwyraźniej nie przeszkadzało. Przez wiele lat nikt z władnych nie potrafił zrobić z tym porządku...
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 36% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze