W toalecie Delegatury Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Przemyślu znaleziono podejrzaną reklamówkę. Na miejsce zostali wezwanie pirotechnicy.
O godz. 10.30 policja otrzymała zgłoszenie od urzędników o podejrzanej reklamówce, która znajduje się w toalecie. – Na miejsce skierowaliśmy pirotechników, powiadomiliśmy straż pożarną i pogotowie ratunkowe. Po sprawdzeniu okazało się, że w reklamówce znajdują się ubrania. Pirotechnicy prewencyjnie sprawdzili cały budynek. Żadnych zagrożeń nie wykryli – informuje podkomisarz Bogusława Sebastianka, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu.
Cała akcja trwała kilkadziesiąt minut. Urząd pracuje już normalnie.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Panika, pokazówka i nic poza tym, no i kasa bo akcja kosztuje.
Panika, pokazówka i nic poza tym, no i kasa bo akcja kosztuje.