Kilka dni temu w jednym z przemyskich supermarketów doszło do zatrzymania 33-letniego obywatela Ukrainy, który ukradł telefon komórkowy. Całe zdarzenie zostało uwiecznione na sklepowym monitoringu.
O zdarzeniu poinformował policję pracownik sklepu. Podejrzane zachowanie mężczyzny było obserwowane na monitoringu. Na nagraniu widać, jak zdejmuje elektorniczne zabezpieczenie z telefonu, a następnie chowa łup w plastikowym pudełku z kapsułkami do prania. Zaskoczony 33-latek został zatrzymany przez ochronę sklepu zaraz po przekroczeniu linii kas. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Za kradzież telefonu grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze