Ponad 550 km będą musieli przejechać futsaliści lidera FOGO Futsal Ekstraklasy, aby rozegrać swój mecz w ramach 1/16 Pucharu Polski. Los w tej rundzie przydzielił im bowiem zespół Przylep Park Świdnica.
Dzisiaj, 13 listopada br. odbyło się losowanie par 1/16. W rozgrywkach pozostały 32 ekipy, w tym wszyscy „najważniejsi” w polskim futsalu. W losowaniu obowiązywała tzw. regionalizacja – zespoły podzielone zostały na dwie grupy: północną i południową.
Ekipa Vanildo Neto po wyeliminowaniu Heiro Rzeszów, z którym wygrała na wyjeździe 1:9, zmierzy się z zespołem, który znany jest na razie tylko i wyłącznie z wygrywania Pucharu Polski na szczeblu województwa lubuskiego. I właśnie tam występuje w rozgrywkach ligowych na szczeblu trzeciej ligi.
W pucharowy sezonie 2024 – 2025 awansowała do 1/32 po wygranej u siebie z Carbo Gliwice 10:4. W 1/32 ekipa ze Świdnicy uległa Gwieździe Ruda Śląska 3:5. W tym sezonie w I rundzie wygrała u siebie ze Śląskiem II Wrocław 19:1, zaś w 1/32 miała wolny los.
Mecz Przylep Park Świdnica – Texom Eurobus Przemyśl odbędzie się najprawdopodobniej w sobotę, 13 grudnia br.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze