Reklama

Texom Sokół wskoczył na podium. Kryzys beniaminka

Piłkarze III ligi (grupa IV) rozegrali 7. kolejkę mistrzowskich spotkań.

Wydaje się, że wysoka porażka u siebie z Avią Świdnik była wypadkiem przy pracy lub zrzucić ją można na karb wyjątkowo nieudanego występu. Bo przecież nie zawsze świeci słońce… Wydaje się, bo Texom Sokół Sieniawa wrócił na dobre tory, rehabilitując się za wspomniane niepowodzenie w Połańcu. To był brzydki mecz, z aż 11 żółtymi kartkami. Ekipa Arkadiusza Barana wygrała i piękno nie ma tu kompletnie żadnego znaczenia. Bohaterem spotkania był Szymon Feret. To był czwarty triumf sieniawian w tym sezonie, który dał im awans na 3. miejsce w tabeli. Czołowy zespół poprzedniego sezonu, od początku bieżącego boryka się z poważnymi, wewnątrzklubowymi problemami. Chełmianka Chełm na razie zawodzi, ale nie na tyle, aby przestraszyć się KS Wiązownica. Tym bardziej, że beniaminek jest w bardzo poważnym kryzysie. Przegrał już piąty pojedynek w tym sezonie i spadł na 16. miejsce w tabeli. A kiedy się powie, że kolejnym ich rywalem będą arcy przereklamowani krezusi z Wieczystej Kraków, z byłymi reprezentantami Polski w składzie (Sławomir Peszko, Radosław Majewski) można się załamać. Chyba że… Chyba, że właśnie w tym pojedynku beniaminek się przebudzi i zacznie wreszcie punktować. Oby tak się właśnie stało!

 

Reklama

Czarni Połaniec – Texom Sokół Sieniawa 0:1 (0:0)

Bramka: 0:1 Feret 81. min.

 

Chełmianka Chełm – KS Wiązownica 4:1 (2:1)

Bramki: 1:0 Knap 10. min, 1:1 Michalik 12. min, 2:1 Wójcik 22. min, 3:1 Bobrow 56. min, 4:1 Stępień 63. min.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama