Mnóstwo atrakcji czekało na najmłodszych mieszkańców Jarosławia podczas Dnia Dziecka zorganizowanego na jarosławskim Rynku w niedzielę, 29 maja. Okolice ratusza stały się tego dnia placem zabaw i miejscem rozrywki, a uczestniczyły w nich całe rodziny.
Na dzieci czekały place zabaw ze zjeżdżalniami, kulami wodnymi i trampolinami. Było malowanie twarzy, puszczanie mydlanych baniek, układanki i różne gry prowadzone przez animatorów. Na scenie występowały przedszkolaki, artyści Miejskiego Ośrodka Kultury w Jarosławiu oraz grupy tanecznej reprezentującej Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy z jarosławskiego koła Polskiego Stowarzyszenia Osób z Upośledzeniem Umysłowym.Podsumowaniem kilkugodzinnej zabawy było wypuszczenie baloników z pozdrowieniami i najlepszymi życzeniami, skierowanymi do wszystkich dzieci świata.

fot.UM Jarosław
Kolorowo, wesoło i rodzinnie – tak było na dziecięcym święcie w Jarosławiu.

fot.UM Jarosław
Balony z życzeniami od jarosławskich dzieci poleciały w świat.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze