„Ekoterroryści” i „ekobiznesmeni” to główne określenia wobec Fundacji Dziedzictwo Przyrodnicze, wypowiadane podczas ostatniej sesji Rady Gminy Bircza. Radni powiedzieli zdecydowane „nie” dla utworzenia nowych pomników przyrody.
Powodem do dyskusji był wniosek Fundacji Dziedzictwo Przyrodnicze o uznanie 430 drzew z terenu gminy za pomniki przyrody, z czego 225 dotyczy buka zwyczajnego, a 134 jodły pospolitej. Zgodnie z prawem, aby tak się stało, odpowiednią uchwałę musi podjąć rada gminy.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.http://lm.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwiadomosci.onet.pl%2Ftylko-w-onecie%2Fpiotr-nowak-polska-lokalna-rzadza-sieci-interesow%2F32dw16&h=nAQEOOLdt&enc=AZNP7E9cjC38IrRCosqJ5wCN7-MQDi8RPIVegwGwuaX9Ho9Wt3ZwJS2vIodEIkk2hm3sh1chb3qzr8_WMQPGH1jUQOkm6s3P7Zt4ZE0dldKZIiF07SD1zLQ0u1ZzLwSwS6cE1McuxBugBZBqpj9t-2oL&s=1
Jako rolnik z terenów które miałyby wejść w strefę otuliny Turnickiego PN, całkowicie popieram działania samorządów sprzeciwiających się powstaniu kolejnego ośrodka w którym ekoterroryści mieliby jeszcze szersze pole do popisu. Banda nierobów i oszołomó, usiłująca naszym kosztem utworzyć sobie źródło dochodów. Już dziś, gdy jeszcze nie ma Parku Narodowego, a jedynie Natura 2000 i Park Krajobrazowy ekoterroryści nie pozwalają (usiłują) prowadzić normalnej gospodarki rolnej. Chcą dyktować co mamy uprawiać, a czego nie. Usiłują zabronić zmiany upraw, np. jeśli ktoś miał przez kilka lat łąki (bo nie zasiał np. zboża lub nie posadził ziemniaków z powodów ekonomicznych) oni już twierdzą że łąki są cenne i żerują na nich ptaszki, więc rolnik też musi już jeść siano gdyż ziemniaków nie może posadzić. Jeśli chcą postawić na swoim polu altankę lub budę dla psa oni każą robić pełną procedurę oceny wpływu na środowisko (2-3 lata i kilka, lub kilkadziesiąt tysięcy złotych do łapy dla ekologa który to sporządzi). Tak wiec można się spodziewać że po utworzeniu Turnickiego PN za wjazd na własne pole będziemy musieli płacić tym oszołomom. Precz z Parkiem i ekoterrorem.
i dobrze prawisz ROLNIK to są gnoje ,nieroby i pasożyty ,wyprodukowane przez urzędasów UE i nic nie robią ,niczego nie wnoszą do gospodarki w państwie polskim a tylko chcą rozkazywać co na swojej własności ma robić właściciel. Gnać należy takich nierobów i pasożytów co to nic własnego nie posiadają i posiadać nie będą, bo to są gołodupce na utrzymaniu lewaków i pejsatych UE.
http://lm.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwiadomosci.onet.pl%2Ftylko-w-onecie%2Fpiotr-nowak-polska-lokalna-rzadza-sieci-interesow%2F32dw16&h=nAQEOOLdt&enc=AZNP7E9cjC38IrRCosqJ5wCN7-MQDi8RPIVegwGwuaX9Ho9Wt3ZwJS2vIodEIkk2hm3sh1chb3qzr8_WMQPGH1jUQOkm6s3P7Zt4ZE0dldKZIiF07SD1zLQ0u1ZzLwSwS6cE1McuxBugBZBqpj9t-2oL&s=1
Jako rolnik z terenów które miałyby wejść w strefę otuliny Turnickiego PN, całkowicie popieram działania samorządów sprzeciwiających się powstaniu kolejnego ośrodka w którym ekoterroryści mieliby jeszcze szersze pole do popisu. Banda nierobów i oszołomó, usiłująca naszym kosztem utworzyć sobie źródło dochodów. Już dziś, gdy jeszcze nie ma Parku Narodowego, a jedynie Natura 2000 i Park Krajobrazowy ekoterroryści nie pozwalają (usiłują) prowadzić normalnej gospodarki rolnej. Chcą dyktować co mamy uprawiać, a czego nie. Usiłują zabronić zmiany upraw, np. jeśli ktoś miał przez kilka lat łąki (bo nie zasiał np. zboża lub nie posadził ziemniaków z powodów ekonomicznych) oni już twierdzą że łąki są cenne i żerują na nich ptaszki, więc rolnik też musi już jeść siano gdyż ziemniaków nie może posadzić. Jeśli chcą postawić na swoim polu altankę lub budę dla psa oni każą robić pełną procedurę oceny wpływu na środowisko (2-3 lata i kilka, lub kilkadziesiąt tysięcy złotych do łapy dla ekologa który to sporządzi). Tak wiec można się spodziewać że po utworzeniu Turnickiego PN za wjazd na własne pole będziemy musieli płacić tym oszołomom. Precz z Parkiem i ekoterrorem.
i dobrze prawisz ROLNIK to są gnoje ,nieroby i pasożyty ,wyprodukowane przez urzędasów UE i nic nie robią ,niczego nie wnoszą do gospodarki w państwie polskim a tylko chcą rozkazywać co na swojej własności ma robić właściciel. Gnać należy takich nierobów i pasożytów co to nic własnego nie posiadają i posiadać nie będą, bo to są gołodupce na utrzymaniu lewaków i pejsatych UE.