Do zdarzenia doszło dziś, 7 maja, ok. g. 7 rano, na ul. Zawiszy Czarnego w Rzeszowie.
Przejeżdżający przez przejazd kolejowy bez zapór rowerzysta został potrącony przez szynobus relacji Jasło – Rzeszów. 40-letni mieszkaniec Rzeszowa zginął na miejscu.
Policyjne badanie potwierdziło, że obsługa pociagu była trzeźwa. Nad ustaleniem okoliczności wypadku pracują policjanci i prokurator. Ruch na ul. Zawiszy Czarnego odbywa się bez przeszkód.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.I h..j że obsługa pociągu była trzeźwa ? Co to za różnica ! Jak dla mnie mogła być nawalona jak szpak ! Gość sam nie zachował ostrożności i zginoł ! Ale jak zwykle życie podkarpackie gówno artykuły podaje. Cała rodzina przestała już kupować ten szmatławiec
A rowerzysta był trzeźwy? Zgadzam się z przedmówcą. To i tak nie była wina obsługi pociągu, ale winnych trzeba szukać właśnie tam.
I h..j że obsługa pociągu była trzeźwa ? Co to za różnica ! Jak dla mnie mogła być nawalona jak szpak ! Gość sam nie zachował ostrożności i zginoł ! Ale jak zwykle życie podkarpackie gówno artykuły podaje. Cała rodzina przestała już kupować ten szmatławiec
A rowerzysta był trzeźwy? Zgadzam się z przedmówcą. To i tak nie była wina obsługi pociągu, ale winnych trzeba szukać właśnie tam.