46-letni mieszkaniec Jarosławia zginął wczoraj, potrącony przez pociąg. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.
Do nieszczęśliwego wypadku doszło wczoraj (5 bm.), około g. 19.30 nad wiaduktem przy ulicy Elektrownianej. Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że pociąg potrącił 46-letniego mieszkańca Jarosławia, kiedy ten przechodził przez tory. Przesłuchano maszynistę i kierownika pociągu, obydwaj mężczyźni w chwili zdarzenia byli trzeźwi .Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.a gdyby byli pijani to co by to zmieniło?
a gdyby byli pijani to co by to zmieniło?