Reklama

Tragiczny wypadek na torowisku. Mężczyzna nie żyje

06/05/2016 14:20

46-letni mieszkaniec Jarosławia zginął wczoraj, potrącony przez pociąg. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Do nieszczęśliwego wypadku doszło wczoraj (5 bm.),  około  g. 19.30  nad wiaduktem przy ulicy Elektrownianej.  Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że pociąg potrącił 46-letniego mieszkańca Jarosławia, kiedy ten przechodził przez tory. Przesłuchano maszynistę i kierownika pociągu, obydwaj mężczyźni w chwili zdarzenia byli trzeźwi .

Funkcjonariusze pracujący na miejscu wykonali oględziny, sporządzili dokumentację oraz zabezpieczyli nagrania z monitoringu i elektronicznego rejestratora pociągu. Decyzją prokuratora ciało ofiary zostało zabezpieczone do badań. 

JZ, KPP Jarosław
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    @-k - niezalogowany 2016-05-06 18:26:00

    a gdyby byli pijani to co by to zmieniło?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości