Do końca wakacji potrwa rozbudowa wielopokoleniowego parku wypoczynku, sportu i rekreacji przy ul. Bohaterów Getta w Przemyślu.
Rozbudowa parku to jeden ze zwycięskich projektów budżetu obywatelskiego 2016. Zakres robót obejmuje: wykonanie ścieżki asfaltowej (pętla) z przeszkodami do jazdy na rolkach, deskorolkach i rowerach, wykonanie oświetlenia całego terenu, rozbudowę skateparku, montaż ławek i koszy wzdłuż ścieżki, montaż stojaków na rowery i nasadzenie krzewów od ulicy.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.No i jeszcze przydał by się monitoring bo już podpisane tam jest a jeszcze brakuje żeby zdewastowali
Po miesiącu będzie zrunowane i zdewastowane
ale tam nie widzę aby był długo tam mieszkają dzieci nietykalnych to bedzie dewastacja
ale to zamalują tymi szprejami to będzie klimat
No i jeszcze przydał by się monitoring bo już podpisane tam jest a jeszcze brakuje żeby zdewastowali
Po miesiącu będzie zrunowane i zdewastowane
ale tam nie widzę aby był długo tam mieszkają dzieci nietykalnych to bedzie dewastacja