19 i 20 sierpnia br. na III-ligowych boiskach rozgrywana jest 3. kolejka spotkań. Dzisiaj, 19 sierpnia br., zaprezentowały się oba nasze zespoły w tej klasie rozgrywkowej.
Trzeci z rzędu zwycięstwo w III-ligowych rozgrywkach odniósł beniaminek z Wólki Pełkińskiej. Trzy punkty z niezwykle groźną Sołą Oświęcim były z całą pewnością najtrudniej wywalczone z wszystkich dziewięciu. Jedno nie ulega kwestii: podopieczni Grzegorza Sitka są w gronie trzech zespołów, które w tym sezonie nie poniosły jeszcze żadnych strat punktowych. Brawo!
Grubo ponad godzinę w Ostrowcu Świętokrzyskim korzystny wynik utrzymywał JKS 1909 Jarosław, który po klęsce w Radzyniu Podlaski, stanął na nogi już w meczu z Avią Świdnik u siebie. Z faworyzowanym KSZO 1929 zabrakło trochę szczęścia i koncentracji. Ostatecznie jarosławianie przegrali 3:1 (1:1), a autorem jedynej bramki był Krzysztof Zawiślak (20. min).
Wólczanka Stal Systems Wólka Pełkińska – Soła Oświęcim 2:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Gwóźdź 43. min, 1:1 Drzymont 52. min, 2:1 Jurczak 64. min.
Wólczanka Stal Systems: Smoleń – Podstolak, Walat, Wrona, Przewoźnik – Kocur (90. Wątróbski), Lech, Mianowany (66. Więcek), Szewc (90. Kucharski) – Gwóźdź (66. Hul) – Jurczak (87. Chorolskyj).
Soła: Gargasz – Kasolik, Wadas, Drzymont, Jamróz – Dynarek – Gleń (82. Knapik), Hałgas, Wawoczny (86. Szewczyk) – Cygnar, Czapla (82. Stankiewicz).
Sędziował: Albert Bińkowski (Skarżysko-Kamienna). Żółte kartki: Kocur, Lech, Walat oraz Jamróz, Wawoczny i Kasolik. Widzów: 400.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze