Reklama

Trzeci raz Wólczanki Stal Systems

19 i 20 sierpnia br. na III-ligowych boiskach rozgrywana jest 3. kolejka spotkań. Dzisiaj, 19 sierpnia br., zaprezentowały się oba nasze zespoły w tej klasie rozgrywkowej.

Trzeci z rzędu zwycięstwo w III-ligowych rozgrywkach odniósł beniaminek z Wólki Pełkińskiej. Trzy punkty z niezwykle groźną Sołą Oświęcim były z całą pewnością najtrudniej wywalczone z wszystkich dziewięciu. Jedno nie ulega kwestii: podopieczni Grzegorza Sitka są w gronie trzech zespołów, które w tym sezonie nie poniosły jeszcze żadnych strat punktowych. Brawo!
Grubo ponad godzinę w Ostrowcu Świętokrzyskim korzystny wynik utrzymywał JKS 1909 Jarosław, który po klęsce w Radzyniu Podlaski, stanął na nogi już w meczu z Avią Świdnik u siebie. Z faworyzowanym KSZO 1929 zabrakło trochę szczęścia i koncentracji. Ostatecznie jarosławianie przegrali 3:1 (1:1), a autorem jedynej bramki był Krzysztof Zawiślak (20. min).


Wólczanka Stal Systems Wólka Pełkińska – Soła Oświęcim 2:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Gwóźdź 43. min, 1:1 Drzymont 52. min, 2:1 Jurczak 64. min.
Wólczanka Stal Systems: Smoleń – Podstolak, Walat, Wrona, Przewoźnik – Kocur (90. Wątróbski), Lech, Mianowany (66. Więcek), Szewc (90. Kucharski) – Gwóźdź (66. Hul) – Jurczak (87. Chorolskyj).
Soła: Gargasz – Kasolik, Wadas, Drzymont, Jamróz – Dynarek – Gleń (82. Knapik), Hałgas, Wawoczny (86. Szewczyk) – Cygnar, Czapla (82. Stankiewicz).
Sędziował: Albert Bińkowski (Skarżysko-Kamienna). Żółte kartki: Kocur, Lech, Walat oraz Jamróz, Wawoczny i Kasolik. Widzów: 400.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama