27 stycznia br. o godzinie 9 w sali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 14 im. Zjednoczonej Europy w Przemyślu rozpocznie się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej pod hasłem „Gramy Dla Oli”. Ola Węglarz mieszka w Przemyślu, ma 8 lat i cierpi na wrodzoną deformację obu stóp.
Organizatorami imprezy są prezes Fundacji Centrum Edukacji „Baza” w Przemyślu Łukasz Hamryszczak oraz Urząd Miejski w Przemyślu. – Celem naszej wspólnej inicjatywy jest zbiórka środków finansowych niezbędnych do przeprowadzenia skomplikowanej operacji, która pozwoli poprawić stan zdrowia Oli. Wpisowe za udział w turnieju zostanie przekazane na zbiórkę dla Oli. Gorąco jeszcze raz zachęcamy do uczestnictwa w turnieju podczas, którego będzie można wesprzeć Olę w jej walce o zdrowie – powiedział Ł. Hamryszczak.
Kontakt w sprawie turnieju:
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze