Reklama

Turniej dla Oli. Zapraszamy!

27 stycznia br. o godzinie 9 w sali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 14 im. Zjednoczonej Europy w Przemyślu rozpocznie się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej pod hasłem „Gramy Dla Oli”. Ola Węglarz mieszka w Przemyślu, ma 8 lat i cierpi na wrodzoną deformację obu stóp.

Organizatorami imprezy są prezes Fundacji Centrum Edukacji „Baza” w Przemyślu Łukasz Hamryszczak oraz Urząd Miejski w Przemyślu. – Celem naszej wspólnej inicjatywy jest zbiórka środków finansowych niezbędnych do przeprowadzenia skomplikowanej operacji, która pozwoli poprawić stan zdrowia Oli. Wpisowe za udział w turnieju zostanie przekazane na zbiórkę dla Oli. Gorąco jeszcze raz zachęcamy do uczestnictwa w turnieju podczas, którego będzie można wesprzeć Olę w jej walce o zdrowie – powiedział Ł. Hamryszczak.

Zapraszamy na turniej i zachęcamy do wsparcia Oli! Zbiórka pieniędzy na kolejną operację dziewczynki prowadzona jest na stronie internetowej www.siepomaga.pl.

Kontakt w sprawie turnieju:

  • Kamil Krukiewicz – tel.: 695 479 111;
  • Łukasz Hamryszczak – tel.: 691 107 880.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama