Reklama

Tylko 201 nowych zakażeń na Podkarpaciu

Ostatniego dnia listopada mamy w Polsce 5 733 nowe i potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem. Z powodu COVID-19 zmarło 21 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 100 osób.

Z kolei na Podkarpaciu odnotowano 201 przypadów zakażenia, wg powiatów:

bieszczadzki 0 0 0 0 0
brzozowski 1 0,15 0 0 0
dębicki 2 0,15 0 0 0
jarosławski 11 0,92 0 0 0
jasielski 4 0,35 0 0 0
kolbuszowski 3 0,48 0 0 0
krośnieński 0 0 0 0 0
leżajski 9 1,3 0 0 0
lubaczowski 3 0,55 0 0 0
łańcucki 15 1,85 0 0 0
mielecki 11 0,8 1 0 1
niżański 23 3,46 0 0 0
przemyski 15 2,03 0 0 0
przeworski 4 0,51 0 0 0
ropczycko-sędziszowski 10 1,34 0 0 0
rzeszowski 14 0,82 3 0 3
sanocki 1 0,11 0 0 0
stalowowolski 21 1,98 0 0 0
strzyżowski 1 0,16 0 0 0
tarnobrzeski 8 1,51 0 0 0
leski 0 0 1 1 0
Krosno 2 0,43 0 0 0
Przemyśl 14 2,32 0 0 0
Rzeszów 20 1,02 2 0 2
Tarnobrzeg 9 1,93 0 0 0

san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gosc - niezalogowany 2020-11-30 14:51:38

    No to cud! Szpitale puste a ludzie się leczą czosnkiem ! Manipulacja do kwadratu !

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2020-11-30 15:14:43

    Cieszy,ze spada ilość zakażeń,ale ta radość jest złudna. Nie patrzmy na to ile jest testów jest wykonanych ale patrzmy na odsetek  dodatnich wyników. Tych mamy nawet 60 %. Tutaj jesteśmy najgorsi w Europie a nawet znacznie gorsi od Rosji i Ukrainy. gdzie odsetek wyników dodatnich wacha się w granicach 5 do 10 % .Oszukujemy sami siebie czyli rządzący oszukują społeczeństwo.Jak na razie nie pudruje sie  zdarzeń śmiertelnych.W przeliczeniu na 10 tysięcy umiera u nas tyle osób co w Meksyku czyli mamy jeden z najgorszych wyników w świecie. Obecnie trwa wielkie pudrowanie przed świętami.Jak tak dalej pójdzie to na wigilie będziemy wszyscy zdrowi. Statystycznie zdrowi

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Miecio - niezalogowany 2020-11-30 20:24:38

    Wiosną przy takim wyniku to był pełny lockdown teraz to się nazywa kwarantanna narodowa i mandaciki się sypały 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości