25-letni Polak, mieszkaniec Przemyśla, który wczoraj, 17 grudnia br., około g. 18 uciekł z Wojewódzkiego Podkarpackiego Szpitala Psychiatrycznego w Żurawicy został zatrzymany.
Zatrzymany został dzisiaj, 18 grudnia br., w godzinach porannych, w okolicach Rzeszowa. Policja apelowała o zachowanie szczególnej ostrożności, bo jest niebezpieczny. Mężczyzna przebywał w żurawickim szpitalu na badaniach i obserwacji. Został przywieziony przez służbę więzienną z jednego z zakładów karnych w regionie. Był pod nadzorem służby więziennej.
– Funkcjonariusze ustalili miejsce, gdzie może przebywać mężczyzna. Dziś rano 25-latek został zatrzymany na terenie powiatu łańcuckiego. W działaniach prowadzonych przez przemyskich policjantów brali udział także funkcjonariusze z Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie, Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób KWP w Rzeszowie, Wydziału Kryminalnego KWP oraz KMP w Rzeszowie i funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu. W działaniach policjantów wspierali także funkcjonariusze Grupy Interwencyjnej Służby Więziennej w Rzeszowie oraz Zakładu Karnego w Przemyślu
Reklama
– poinformowała oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu mł. asp. Karolina Kowalik.
25-latek był tymczasowo aresztowany za znęcanie się nad rodziną.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze