Reklama

Uciekinier ze szpitala w Żurawicy zatrzymany!


25-letni Polak, mieszkaniec Przemyśla, który wczoraj, 17 grudnia br., około g. 18 uciekł z Wojewódzkiego Podkarpackiego Szpitala Psychiatrycznego w Żurawicy został zatrzymany.


Zatrzymany został dzisiaj, 18 grudnia br., w godzinach porannych, w okolicach Rzeszowa. Policja apelowała o zachowanie szczególnej ostrożności, bo jest niebezpieczny. Mężczyzna przebywał w żurawickim szpitalu na badaniach i obserwacji. Został przywieziony przez służbę więzienną z jednego z zakładów karnych w regionie. Był pod nadzorem służby więziennej.

– Funkcjonariusze ustalili miejsce, gdzie może przebywać mężczyzna. Dziś rano 25-latek został zatrzymany na terenie powiatu łańcuckiego. W działaniach prowadzonych przez przemyskich policjantów brali udział także funkcjonariusze z Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie, Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób KWP w Rzeszowie, Wydziału Kryminalnego KWP oraz KMP w Rzeszowie i funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu. W działaniach policjantów wspierali także funkcjonariusze Grupy Interwencyjnej Służby Więziennej w Rzeszowie oraz Zakładu Karnego w Przemyślu

Reklama

– poinformowała oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu mł. asp. Karolina Kowalik.

25-latek był tymczasowo aresztowany za znęcanie się nad rodziną. 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 19/12/2025 07:18
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama