Reklama

Uczcili 18. rocznicę śmierci gen. Marka Papały

26/06/2016 12:08

W sobotę minęła 18. rocznica śmierci gen. Marka Papały. Z tej okazji w piątek na cmentarzu w Pruchniku, rodzinnej miejscowości generała przed jego grobem zebrali się przedstawiciele policji, władz samorządowych i rodzina. Zapalono znicze, złożono kwiaty i zaciągnięto wartę honorową.

Nadinspektor Marek Papała zginął 25 czerwca 1998 r. w Wilanowie. Spoczął w rodzinnym Pruchniku. W rocznicę jego tragicznej śmierci zbierają się przed grobem przedstawiciele policji, lokalnych władz oraz rodzina by wspomnieć generała. W tym roku hołd zmarłemu oddali m.in. reprezntanci Komendanta Głównego Policji, insp. Krzysztof Pobuta, Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie ze swymi zastępcami oraz Henryk Moskwa, Komendant Powiatowy Policji w Jarosławiu. Przybyły delegacje przyjaciół, policjantów i emerytów. W uroczystościach uczestniczyła też rodzina generała. Kwiaty złożyli również samorządowcy.
erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama