W sobotę minęła 18. rocznica śmierci gen. Marka Papały. Z tej okazji w piątek na cmentarzu w Pruchniku, rodzinnej miejscowości generała przed jego grobem zebrali się przedstawiciele policji, władz samorządowych i rodzina. Zapalono znicze, złożono kwiaty i zaciągnięto wartę honorową.
Nadinspektor Marek Papała zginął 25 czerwca 1998 r. w Wilanowie. Spoczął w rodzinnym Pruchniku. W rocznicę jego tragicznej śmierci zbierają się przed grobem przedstawiciele policji, lokalnych władz oraz rodzina by wspomnieć generała. W tym roku hołd zmarłemu oddali m.in. reprezntanci Komendanta Głównego Policji, insp. Krzysztof Pobuta, Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie ze swymi zastępcami oraz Henryk Moskwa, Komendant Powiatowy Policji w Jarosławiu. Przybyły delegacje przyjaciół, policjantów i emerytów. W uroczystościach uczestniczyła też rodzina generała. Kwiaty złożyli również samorządowcy.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze