Reklama

Uczniowie zatruli się marihuaną

27/03/2019 10:51

Troje 14-latków wypaliło susz podczas przerwy lekcyjnej.

Nieletni to uczniowie szkoły podstawowej w Oleszycach. Gdy na lekcji jedna z uczennic źle się poczuła, nauczyciel wezwał pogotowie. W międzyczasie kolejnych dwóch uczniów również zaczęło się uskarżać na dolegliwości.

– Policjanci, którzy zostali wezwani na miejsce[paywall] interwencji, zabezpieczyli woreczek strunowy z zawartością suszu roślinnego. Ze zgromadzonego materiału wynika, że trójka młodych ludzi podczas przerwy wyszła poza teren szkoły i tam wypalili marihuanę – mówi mł. asp. Monika Tomczyszyn-Pachołek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie.

Reklama

Cała trójka trafiła do szpitala. – Z relacji jednego z 14-latków wynika, że susz dostał od kolegi.  Policjanci wykonali niezbędne czynności zmierzające do ustalenia szczegółowego przebiegu zdarzeń – dodaje M. Tomczyszyn-Pachołek.

Sprawa została skierowana do sądu rodzinnego.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Amaro - niezalogowany 2019-03-27 11:08:21

    Uuu cieniasy... Pewnie dopa dostali, skad wgl u nastolatków narkotyki? Mama dała 500 zł na zakupy

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    dogmalnew_558 2019-03-27 13:49:11

    Really I enjoy your site with effective and useful information. It is included very nice post with a lot of resources.thanks for share. i enjoy this post more at  <a href="https://www.dogmal.com/american-alsatian-dog/">American Alsatian dog</a>

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Prawda - niezalogowany 2019-03-27 14:10:25

    SPROSTOWANIE: Nie marihuana a syfem, ktory tam ktoś dodał.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama