Piłkarze V ligi okręgowej zainaugurowali rundę wiosenną sezonu 2025 - 2026.
40 bramek padło w – inaugurującej rundę wiosenną – 16. kolejce spotkań na V-ligowych boiskach. Najokazalsze zwycięstwo odniósł przemeblowany w przerwie zimowej Orzeł Przeworsk, który strzelił outsiderowi z Tryńczy na jego boisku 10 bramek. Udanie rundę zaczęły znakomicie zorganizowane rezerwy III-ligowej Pogoni-Sokoła Lubaczów. Z wzmocnieniami z pierwszej drużyny pokonały Start Lisie Jamy. Zresztą, wszystkie zespoły z czuba tabeli po jesieni pewnie wygrały. Oprócz jednego. Wicelidera z Przemyśla. Czuwaj sprawił swoim kibicom przykrą niespodziankę na popularnym „Serduszku” przy ul. 22 Stycznia, przegrywając z Gorliczanką Gorliczyna. Za moment może się okazać, że Przemyślanie z podium spadną, bo tak Orzeł, jak i wzmocniony Sokół Sieniawa mają ich na wyciągnięcie ręki. Zbliżyły się również ekipy Promyka Urzejowice i Piasta Tuczempy. Ci pierwsi efektownie pokonali w Morawsku Płomień, ci drudzy – po wyrównanym pojedynku – uporali się z Feniksem Leszno. Za moment w górnej połówce tabeli zrobi się bardzo ciasno. Podobnie w dolnych rejonach klasyfikacji. Bombową inaugurację zapisały na swoim koncie Wólczanka Wólka Pełkińska i Start Pruchnik. Zespół z Wólki Pełkińskiej pokonał Czarnych Pawłosiów, a dwie bramki strzelił Krzysztof Pietluch, który doszlusował do czołówki najlepszych strzelców ligi. Szacunek, pani Krzysztofie! Ekipa z Pruchnika wysoko wygrała w Torkach, a dwie bramki zdobyła w doliczonym czasie gry.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze