Młode zawodniczki i zawodnicy Birczańskiego Klubu Karate Kyokushin, podopieczni trenera Radosława Bakalusa, błysnęli formą podczas zawodów w Rudniku nad Sanem i Dydni.
W Rudniku nad Sanem birczańska ekipa wywalczyła trzy medale. Gabriela Kozłowska zdobyła złoty medal, natomiast Paulina Burdziak oraz Jakub Grygier wywalczyli medale srebrne. Tydzień później, 24 stycznia br., podczas zawodów w Dydni ekipa Birczańskiego Klubu Karate Kyokushin liczyła 24 zawodników. Młodzi wychowankowie R. Bakalusa zaprezentowali się znakomicie, zdobywając łącznie 24 medale – 8 złotych, 8 srebrnych oraz 8 brązowych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze