Reklama

Udane wejście w nowy sezon birczańskiej młodzieży


Młode zawodniczki i zawodnicy Birczańskiego Klubu Karate Kyokushin, podopieczni trenera Radosława Bakalusa, błysnęli formą podczas zawodów w Rudniku nad Sanem i Dydni.


W Rudniku nad Sanem birczańska ekipa wywalczyła trzy medale. Gabriela Kozłowska zdobyła złoty medal, natomiast Paulina Burdziak oraz Jakub Grygier wywalczyli medale srebrne. Tydzień później, 24 stycznia br., podczas zawodów w Dydni ekipa Birczańskiego Klubu Karate Kyokushin liczyła 24 zawodników. Młodzi wychowankowie R. Bakalusa zaprezentowali się znakomicie, zdobywając łącznie 24 medale – 8 złotych, 8 srebrnych oraz 8 brązowych.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 07/02/2026 07:14
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama