Reklama

Uderzenie w hazard. Skonfiskowano 17 automatów

10/11/2018 11:30

Funkcjonariusze KAS z rzeszowskiej delegatury Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu przeprowadzili kontrolę punktów z nielegalnymi grami hazardowymi na automatach.


fot.serwis KAS



W wyniku przeprowadzonych czynności na terenie Rzeszowa zatrzymano 12 automatów do gier hazardowych działających niezgodnie z przepisami ustawy o grach hazardowych oraz gotówkę pochodzącą z nielegalnego procederu w wysokości ponad 29 tys. zł.

Natomiast w Jarosławiu funkcjonariusze zatrzymali pięć nielegalnych urządzeń do gier.


J.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    bartex - niezalogowany 2018-11-10 16:16:36

    i aresztowano????

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    parl - niezalogowany 2018-11-13 10:56:12

    małymi krokami ida do Przemysla.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    dominiq - niezalogowany 2018-11-17 11:55:36

    mają przy dworcu pkp w Rzeszowie na legalu automaty to nie.. wolą chodzić tam gdzie nie powinno się być i może policja nalot zrobić. nie rozumiem takich ludzi. no chyba że lubią ryzyko

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama