Funkcjonariusze KAS z rzeszowskiej delegatury Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu przeprowadzili kontrolę punktów z nielegalnymi grami hazardowymi na automatach.

W wyniku przeprowadzonych czynności na terenie Rzeszowa zatrzymano 12 automatów do gier hazardowych działających niezgodnie z przepisami ustawy o grach hazardowych oraz gotówkę pochodzącą z nielegalnego procederu w wysokości ponad 29 tys. zł.
Natomiast w Jarosławiu funkcjonariusze zatrzymali pięć nielegalnych urządzeń do gier.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.mają przy dworcu pkp w Rzeszowie na legalu automaty to nie.. wolą chodzić tam gdzie nie powinno się być i może policja nalot zrobić. nie rozumiem takich ludzi. no chyba że lubią ryzyko
i aresztowano????
małymi krokami ida do Przemysla.
mają przy dworcu pkp w Rzeszowie na legalu automaty to nie.. wolą chodzić tam gdzie nie powinno się być i może policja nalot zrobić. nie rozumiem takich ludzi. no chyba że lubią ryzyko