Sąd Rejonowy w Rzeszowie polecił tymczasowo aresztować dwóch mieszkańców Przemyśla. Są podejrzani o napad na bank.
W lutym br. doszło do napadu na placówkę bankową przy ulicy Krakowskiej w Rzeszowie. Nieznani wówczas sprawcy zastraszyli kasjerkę i ukradli kilkanaście tysięcy złotych. Na podstawie uzyskanych informacji miejscowi funkcjonariusze wytypowali potencjalnych podejrzanych. To dwaj mieszkańcy Przemyśla w wieku 42 i 19 lat. W miniony czwartek obaj zostali zatrzymani. W sobotę, na wniosek prokuratora, sąd aresztował ich na 3 miesiące. Z ustaleń śledztwa wynika, że w momencie napadu to młodszy z nich najpierw wszedł do banku, aby dokonać rozpoznania. Po nim wtargnął tam starszy i grożąc pracownicy nożem, zrabował gotówkę.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze