Reklama

Ujęto sprawców napadu na bank

25/05/2016 09:30

Sąd Rejonowy w Rzeszowie polecił tymczasowo aresztować dwóch mieszkańców Przemyśla. Są podejrzani o napad na bank.

W lutym br. doszło do napadu na placówkę bankową przy ulicy Krakowskiej w Rzeszowie. Nieznani wówczas sprawcy zastraszyli kasjerkę i ukradli kilkanaście tysięcy złotych. Na podstawie uzyskanych informacji miejscowi funkcjonariusze wytypowali potencjalnych podejrzanych. To dwaj mieszkańcy Przemyśla w wieku 42 i 19 lat. W miniony czwartek obaj zostali zatrzymani. W sobotę, na wniosek prokuratora, sąd aresztował ich na 3 miesiące. Z ustaleń śledztwa wynika, że w momencie napadu to młodszy z nich najpierw wszedł do banku, aby dokonać rozpoznania. Po nim wtargnął tam starszy i grożąc pracownicy nożem, zrabował gotówkę.


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama