Reklama

Oleszyce: Ukradł kartę koledze. Zapłacił za alkohol i papierosy

18/09/2023 07:51

Zarzut kradzieży karty płatniczej i kradzieży z włamaniem na konto bankowe usłyszał 37-letni mieszkaniec gminy Oleszyce. Kartą kolegi kilkukrotnie zapłacił zbliżeniowo za alkohol i papierosy.

O kradzieży karty płatniczej, którą pokrzywdzony posługiwał się sporadycznie, a na co dzień przechowywał ją w komodzie, policjanci z komisariatu w Oleszycach zostali poinformowani na początku września. Mężczyzna zorientował się w sytuacji, w momencie, kiedy chciał jej użyć.

Z informacji przekazanych przez bank wynikało, że karta została sześciokrotnie wykorzystana do płatności zbliżeniowej. W toku prowadzonych działań oraz dzięki zgromadzonemu materiałowi dowodowemu, mundurowi wytypowali sprawcę – znajomego pokrzywdzonego mężczyzny. Ten przyznał się do zarzucanych mu czynów i wykorzystania nieuwagi kolegi.

Mieszkaniec gminy Oleszyce może trafić za kratki nawet na 10 lat.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama