Blisko 2000 paczek papierosów chciały wprowadzić na rynek obywatelki Ukrainy, które wynajmowały pokoje w jednej z noclegowni na terenie Przemyśla.
Policjanci z przemyskiego wydziału do walki z przestępczością gospodarczą nie dopuścili do wprowadzenia na rynek papierosów bez polskich znaków akcyzy. W trakcie prowadzonych czynności zatrzymano trzy osoby, które usłyszały zarzuty popełnienia przestępstwa skarbowego. Nielegalne wyroby były ukryte w wynajętych przez obywatelki Ukrainy pokojach. Obecnie trwają ustalenia, gdzie papierosy miały trafić. Gdyby prawie 2000 paczek trafiło na rynek, straty Skarbu Państwa z tytułu niezapłaconego podatku wyniosłyby ok. 35 tys. złotych. Policjanci zajęli od kobiet 13 tys. zł jako zabezpieczenie przyszłych kar finansowych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.17.50 za paczke coś drogo sobie liczą za ukraińskie papierosy które kosztują nie więcej niż 4 zł
Od dawna w tzw.noclegowniach można kupić WSZYSTKO!Ale coorwa sukces! Zapytam FACHOWCÓW , zwanych celnikami, - skąd coorwa tyle gorzały i fajek na bazarze i nie tylko? Corwa skąd.......!?
A Danka nadal stoi i ma sie dobrze ze swoim towarem bez akcyzy,i pewnie nie wiecie gdzie?żenada
A czy jakis monitoring był ? jak dziennie przewijali się przez brame jak w Biedronce . Na podwórku jak na bazarze i jeszcze lepiej po podawali żarcie na miejsce. Fajki do wyboru i koloru w pokojach miału po kilkaset paczek. Czuły się babuszki jak u siebie n awet dostałeś opierkol , a jak ci zabrako dosłownie 5 groszy to nie było handlu i kazała ci ic Pan VON. Obliczyłem że we wtorek weszło i wyszo ok. 529 osób prawdopodobnie po 4 paczki. Natomiast przez okienko w murze wepchano ok 4000 paczek i toprawie na oczach panów ze Straży Miejskiej - Wiedzieli SG i SM , Policja. i UC, co sami tam kupowali i wiedzieli .Gdyby w tym dniu weszli to by znaleźli ok 6000 paczaek nie mówiąc o gorzale która jest przechowywana w WC.
17.50 za paczke coś drogo sobie liczą za ukraińskie papierosy które kosztują nie więcej niż 4 zł
Od dawna w tzw.noclegowniach można kupić WSZYSTKO!Ale coorwa sukces! Zapytam FACHOWCÓW , zwanych celnikami, - skąd coorwa tyle gorzały i fajek na bazarze i nie tylko? Corwa skąd.......!?
A Danka nadal stoi i ma sie dobrze ze swoim towarem bez akcyzy,i pewnie nie wiecie gdzie?żenada