Policjanci apelują o rozwagę na drogach. Niedostosowanie prędkości do warunków grozi tragedią.
Zimowa aura: śliskie jezdnie, mokry, zamarzający śnieg wpływają znacząco na bezpieczeństwo. Warunki na drogach są zmienne, zdradliwe i niebezpieczne, zarówno dla kierujących, jak i dla pieszych. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę.
Pamiętajmy, że samochody łatwo tracą przyczepność, wydłuża się droga hamowania i łatwo wpaść w poślizg. Szczególnie należy uważać podczas manewrów wyprzedzania, wymijania i wchodzenia w zakręty. Pamiętajmy o światłach i przestrzeganiu ograniczeń prędkości. Zwłaszcza w pobliżu przejść dla pieszych.
Policja apeluje też do pieszych, aby nie wchodzili bezpośrednio przed nadjeżdżający pojazd i pamiętali o odblaskach.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Przemyscy odśnieżacze ulic i chodników zaskoczeni zimą
Najzabawniejsze jest to,że odsniezajacy chodnik wyrzucaja śnieg na jezdne,a rzadko widoczne pługi ponownie na chodnik.I tak bedzie do wiosny
Przemyscy odśnieżacze ulic i chodników zaskoczeni zimą
Najzabawniejsze jest to,że odsniezajacy chodnik wyrzucaja śnieg na jezdne,a rzadko widoczne pługi ponownie na chodnik.I tak bedzie do wiosny