Reklama

Uwaga rolnicy! Został tydzień na złożenie e-wniosku

08/05/2019 15:30

– Nie odkładaj złożenia eWnioskuPlus o dopłaty na ostatnią chwilę – apeluje Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. 15 maja mija termin składania wniosków o dopłaty bezpośrednie i obszarowe.

– W tym roku rolnicy mogą składać wnioski o dopłaty bezpośrednie i obszarowe wyłącznie za pomocą aplikacji eWniosekPlus – przypomina Mariusz Grzęda, kierownik biura terenowego ARiMR w Przemyślu.

Forma elektroniczna[paywall] obowiązuje od ubiegłego roku, ale w zeszłym – w wyjątkowych sytuacjach – były przyjmowane także wnioski w formie papierowej. W bieżącym naborze można złożyć tylko e-wniosek.

Jak zapewnia agencja, w aplikacji wprowadzono szereg ułatwień i podpowiedzi, przez co stała się ona łatwiejsza w obsłudze. Jednym z ważniejszych udogodnień są komunikaty sygnalizujące błędy, pojawiające się już podczas wypełniania wniosków.

Reklama

Wnioski można składać przez internet, bez konieczności wychodzenia z domu. W razie jakichkolwiek wątpliwości rolnicy mogą się zgłaszać po pomoc w wypełnianiu e-dokumentów czy w sprawach związanych z obsługą techniczną aplikacji do biur powiatowych ARiMR.

Szczegółowe informacje o aplikacji eWniosekPlus wraz z filmami instruktażowymi znajdują się również na stronie www.arimr.gov.pl, w zakładce „eWniosekPlus”.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Rolnik znikąd - niezalogowany 2019-05-09 06:46:39

    Nie mam na wsi interneta, ale mam świnie i krowy. Jarek co mam zrobić aby dostać na warchlakijakiś +?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama