W niedzielę, 21 września, przedstawiciele służb mundurowych powiatu przemyskiego już po raz 5. spotkają się w Wyszatycach, by razem prosić o łaski na kolejne lata służby i wymienić się wspólnymi doświadczeniami służbowymi.
W programie: zbiórka służb mundurowych na placu przy kościele w Wyszatycach (g. 9.20), po której wspólnie przemaszerują do Ogrodu Różańcowego, gdzie o g. 10 rozpocznie się msza św. w intencji pielgrzymów. Na g. 12 zaplanowano występ Salezjańskiej Orkiestry Dętej. Hasła, jakie przyświecają tegorocznej pielgrzymce, to: „Kto Ojczyźnie swej służy, sam sobie służy” oraz „Polska – to piękne słowo, które niesie w sobie dom, rodzinę i serce”.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze