Reklama

V Pielgrzymka Służb Mundurowych do Wyszatyc


W niedzielę, 21 września, przedstawiciele służb mundurowych powiatu przemyskiego już po raz 5. spotkają się w Wyszatycach, by razem prosić o łaski na kolejne lata służby i wymienić się wspólnymi doświadczeniami służbowymi.


WRZ21

godz: 09:20

W programie: zbiórka służb mundurowych na placu przy kościele w Wyszatycach (g. 9.20), po której wspólnie przemaszerują do Ogrodu Różańcowego, gdzie o g. 10 rozpocznie się msza św. w intencji pielgrzymów. Na g. 12 zaplanowano występ Salezjańskiej Orkiestry Dętej. Hasła, jakie przyświecają tegorocznej pielgrzymce, to: „Kto Ojczyźnie swej służy, sam sobie służy” oraz „Polska – to piękne słowo, które niesie w sobie dom, rodzinę i serce”.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama