Reklama

W Kańczudze mikołajki na sportowo

08/12/2020 15:31

W ubiegłą niedzielę, 6 grudnia, odbył się Kańczucki Bieg Mikołajkowy. Ze względu na pandemię nie miał on klasycznej formuły ze wspólnym startem i metą. Organizatorzy poprosili mieszkańców o przebiegniecie jednej z 4 tras. Chętnych nie zabrakło.

Aktywną propozycję spędzenia niedzieli przygotowali:Kańczucka Grupa Biegowa, Kańczucki Ośrodek Sportu i Rekreacji, tutejszy ośrodek[paywall] kultury oraz Stowarzyszenie EWiS. Organizatory wytyczyli na ulicach miasta i miejskim stadionie 3 trasy po 6 kilometrów i jedną przeznaczoną dla dzieci, liczącą 600 metrów. Każdy, kto zgłosił się do biegu, miał przebyć wybraną trasę w okienku trwającym od g. 10 do 15, a po przebiegnięciu otrzymywał drobny upominek. Akcja cieszyła się sporym zainteresowaniem. Impreza biegowa zgromadziła 178 uczestników, a najmłodszy biegnący miał zaledwie 2 lata.


pck
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości