W ubiegłą niedzielę, 6 grudnia, odbył się Kańczucki Bieg Mikołajkowy. Ze względu na pandemię nie miał on klasycznej formuły ze wspólnym startem i metą. Organizatorzy poprosili mieszkańców o przebiegniecie jednej z 4 tras. Chętnych nie zabrakło.
Aktywną propozycję spędzenia niedzieli przygotowali:Kańczucka Grupa Biegowa, Kańczucki Ośrodek Sportu i Rekreacji, tutejszy ośrodek[paywall] kultury oraz Stowarzyszenie EWiS. Organizatory wytyczyli na ulicach miasta i miejskim stadionie 3 trasy po 6 kilometrów i jedną przeznaczoną dla dzieci, liczącą 600 metrów. Każdy, kto zgłosił się do biegu, miał przebyć wybraną trasę w okienku trwającym od g. 10 do 15, a po przebiegnięciu otrzymywał drobny upominek. Akcja cieszyła się sporym zainteresowaniem. Impreza biegowa zgromadziła 178 uczestników, a najmłodszy biegnący miał zaledwie 2 lata.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze