15 grudnia br. na Rynku w Przemyślu rozpocznie się trzydniowy jarmark bożonarodzeniowy.
Jego organizator, którym jest tutejszy magistrat zachęca wystawców, artystów, rękodzielników i sklepikarzy, którzy w swojej ofercie mają: bombki choinkowe, szopki, stroiki, wyroby ceramiczne, wyroby z siana, słomy, drewna, świece, szkło, biżuterię, świąteczne upominki, kartki, kalendarze i choinki oraz inne przedmioty związane z tematyką zimy i świąt Bożego Narodzenia, do zgłaszania chęci uczestnictwa w wydarzeniu. Oprócz nich mile widziani będą właściciele stoisk gastronomicznych oferujących: potrawy z grilla, pierogi, uszka, gołąbki, domowe ciasta, drobne ciasteczka, pierniki, wędliny, sery, miody, grzańce galicyjskie, itp. Udział wystawców w jarmarku jest bezpłatny. Do ich dyspozycji oddany zostanie oświetlony namiot o wymiarach 7 m x 12 m, który dodatkowo będzie wyposażony w drewniane stoły.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze